Salon stacjonarny związany z kryptowalutami i światem Web3 powstanie w Nowym Jorku

Rozwój świata kryptowalutowego oraz Web3 widać gołym okiem. Jednak pomimo ogromnego zainteresowania tym światem z wielu stron, jeszcze nikt nigdy nie otworzył stacjonarnego sklepu związanego z kryptowalutami i Web3. Teraz się to zmieni, ponieważ w Nowym Jorku planowany jest Solana Spaces, a więc sklep, który będzie związany stricte z kryptowalutami i całą otoczkę Web3. Warto dodać, że sklep założony został we współpracy z Solana Foundation i będzie mieścił się on w Hudson Yards.

O Solana Spaces

Bez wątpienia Solana Spaces jest tematem, który interesuje wszystkie osoby związane z kryptowalutami. Do tej pory nie powstał jeszcze nigdy sklep stacjonarny tego typu, więc wszyscy chcą pozyskać informacje na jego temat. Co więc wiemy o nim na ten moment? Otóż okazuje się, że Solana Spaces to będzie miejsce, w którym przede wszystkim będzie można dowiedzieć się czym jest kryptowaluta Solana oraz o tym, jak działa cały świat Web3. Klienci, którzy pojawią się w sklepie będą mogli nabyć portfel i kupić swoje pierwsze NFT. Będzie można liczyć również na wsparcie przy przeprowadzaniu przez klientów pierwszych transakcji on-chain.

Czy Solana Spaces to początek stacjonarnych sklepów związanych z kryptowalutami i światem Web3?

Na pewno taki punkt może wzbudzać spore zainteresowanie wśród osób, które do tej pory sceptycznie przechodziły obok świata krypto i NFT. Szczególnie, że za promocję kryptowlaut w ostatnim czasie mocno wzięli się znane osobistości z całego świata. Mowa tutaj m.in. o takich osobach jak Elon Musk, Steve Aoki, Tom Brady, czy też Snoop Dogg. Niebawem na pewno będziemy mogli powiedzieć nieco więcej na temat tego, czy Solana Space rzeczywiście jest czymś przełomowym oraz czy dzięki temu pierwszemu sklepowi stacjonarnemu krypto już w najbliższym czasie zaczną pojawiać się kolejne tego typu miejsca.