Jesse Powell zapowiada, że przy odpowiedniej cenie Bitcoina zainwestuje cały swój majątek

W ostatnich dniach cena Bitcoina ponownie jest tematem wielu dyskusji. O wyrażenie swojej opinii poproszony został Jesse Powell, a więc jeden z założycieli giełdy kryptowalutowej Kraken. Jest to jej dyrektor generalny. Z jego wypowiedzi dowiedzieliśmy się, że gdy tylko cena Bitcoina osiągnie wartość około 20 tysięcy dolarów, to Jesse Powell jest w stanie zainwestować cały swój majątek w Bitcoina.

Jesse Powell planuje wejście na rynek krypto all-in

W ostatnim czasie na rynku aktywów cyfrowych można zaobserwować po prostu zwykły krach. Wydawać by się mogło, że taki obrót spraw zahamuje nieco rozwój tej branży. Wydaje się jednak, że dla wielu osób jest to świetna okazja na zainwestowanie i planowanie inwestycji. Przykładem może być Jesse Powell, który zapowiada, że gdy tylko cena Bitcoina spadnie do około 20 tysięcy dolarów, to jest on w stanie wejść na ten rynek po prostu all-in. Oznacza to, że zainwestuje on cały swój majątek właśnie w Bitcoina po odpowiedniej cenie.

Współzałożyciel giełdy Kraken już wcześniej zainwestował 50% swojego kapitału w BTC

W jednym z postów na popularnej platformie Twitter Jesse Powell zapowiedział, że już w lipcu 2021 roku zainwestował on około 50% posiadanego kapitału właśnie w Bitcoina. Przypomnijmy, że w tamtym czasie owa kryptowaluta kosztowała mniej więcej 30 tysięcy dolarów amerykańskich. W kolejnych z wypowiedzi dyrektor generalny firmy Kraken dodał, że do tej pory trzyma on wszystkie zakupione Bitcoiny na swoim portfelu i nie zamierza się ich pozbywać.