Fame MMA oraz Metahero oficjalnie ogłosiły początek współpracy

Metahero, a więc firma specjalizująca się w nowoczesnych technologiach, jak m.in. kryptowaluty i skanowanie 3D, została partnerem Fame MMA – organizacji, która organizuje głównie walki freak fight, w których biorą udział znane postacie z internetu i nie tylko.

Powstanie NFT Fame MMA

Współpraca pomiędzy Metahero i Fame MMA mogła oznaczać tylko jedno. Już niedługo powinny pojawić się NFT z postaciami gwiazd Fame MMA. Oczywiście sprzedaż postaci zapewne będzie odbywać się za pomocą rynku należącego do Metahero.

Wydaje się, że współpraca pomiędzy Metahero a Fame MMA jest idealna dla obu stron. Dzięki temu w Polsce pojawi się pierwszy skaner WDW. Zeskanowany tą nowoczesną technologią ma zostać cały zespół freakowej organizacji sztuk walki.

Na czele firmy Metahero stoi Robert Gryn, a więc polski najmłodszy biznesmen, który kiedykolwiek znalazł się na okładce Forbesa. Nie tak dawno Robert Gryn sprzedał swoje „dziecko”, a więc firmę Codewise. Od tego czasu zaczął mocniej interesować się i inwestować w świat kryptowalut, czego zwieńczeniem było powstanie Metahero. Teraz nawiązanie współpracy z Fame MMA wydaje się kolejnym krokiem na przód w działalności przedsiębiorstwa.

W Ameryce już to zrobili

Warto dodać, że na tego typu krok, a więc wprowadzenie NFT ze swoimi gwiazdami zdecydowało się już wcześniej amerykańska organizacja wrestlingu, a więc WWE. Znana firma zaczęła współpracować z Blockchain Creative Labs, dzięki czemu udało się im uruchomić rynek NFT.